Profesyonel ücretlendirmeler klinik probleminizin durumuna göre değişmektedir. Muayene ücreti dışındaki tüm ücretlendirmeler Türk Tabibler Birliği Asgari Ücret Tarifesine göre yapılmaktadır. Lütfen muayeneleriniz esnasında tedaviniz boyunca tutacak yaklaşık ücretlendirmeleri sekreteryamızdan veya asistanlarımızdan öğreniniz. Başka bir kurum anlaşması olmadıkça ücretlendirmeler visitler esnasında yapılmaktadır. Özel tanısal değerlendirmeler muayene ücreti dışında ayrıca ücretlendirilmektedir.

İzmir Amerikan Kliniği, NATO, İngiliz Askeri Kuruluşu/UK Support Group, International SOS, İş Bankası, Akbank, Halkbank ve Merkez Bankası dışında hiç bir özel kuruluşla anlaşmamız yoktur. Halk Bankası dışındaki banka hastaları ödeme yaptıktan sonra faturalarını kurumlarına götürüp kendileri kurumlarından masraflarını talep etmektedirler. Halk Bankası ise direkt kliniğimize ödeme yaptığı için hastalar herhangi bir ücret ödememektedir.

Herhangi bir başka banka mensubuna, kurum veya özel sigortalıya da kurumunun ödediği miktarlardan ücretlendirme yapmaktayız.

Tüm sağlık sigorta kuruluşlarının herhangi bir hastaya yönelik ne tür bir ödeme planının olduğu kliniğimiz tarafından bilinmesi mümkün değildir. Sigortalandığınız kuruluşun ödemediği sağlık giderlerinizden kişisel olarak sorumlu olduğunuz için size kuruluşunuzdan detayları öğrenmenizi ve randevunuzu buna göre planlamanızı öneririz.