Muayenehanemize Hoşgeldiniz

Doç. Dr. Serdar Özler, Göz Hastalıkları Uzmanı

Web sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Muayenehanemiz hakkındaki yorum ve dileklerinize her zaman saygı duymaktayız.

Sınıfının sadece en üst cihazlarını bünyesinde bulunduran ve devamlı olarak yenileyen muayenehanemiz, hasta bakım kalitesiyle tamamen butik bir anlayışla dizayn edilmiş Türkiye’deki en gelişmiş teknolojiye sahip göz muayenehanelerinden birisidir.

1994’te kurulduğundan beri muayenehanemizi prestijli yapan göz hastalarının bakımındaki yüksek teknolojisi ve görme bilimindeki araştırmaların sonuçlarını hızla bünyesine katmasıdır. Bugüne kadar mükemmeliyeti yakalama geleneğimize bir çok hasta ve meslektaşımız katkıda bulunmuş, ve birçokları da göz bilimini geliştirme misyonumuza katkıda bulunmaya devam etmektedir. Bu güven, kliniğimizin evrensel bilime katkılarına ve insanlığa hizmetine daima şevk olmuştur.  Muayenehanemiz toplum sağlığını birinci planda tutarak, hasta bakımına özel olarak odaklanmış ve bu yüzden en gelişmiş klinik ve cerrahi bakım servislerini kurma ve uygulama sorumluluğu bilincini taşımıştır.

Bu websitesinde sadece bilimsel verilere dayalı bilgilere ulaşacaksınız. Fakat bunların dışında özellikle kozmetik cerrahiler için kampanyalara ve abartılı muayene tekniklerine ait gereksiz bilgilere rastlamayacaksınız. Websitemizde göz yorucu dönen dolaşan reklamlar ve rahatsız edici sesler de duymayacaksınız.

Ülkemizin göz sağlığına katkı yapan tanınmış bir göz birimi olarak hizmet ettiğimiz hastalarımızın umutlarını gerçekleştirebilmeyi hedefleyen kliniğimiz bize güvenen kitlelere geleneksel, mükemmel ve devamlılığı olan tek ve yüksek standardlı bir sağlık hizmeti sağlamak için çalışmaktadır.

Bu web sitesinin amacı hastalar, hekimler, bilimadamları, ve arkadaşlarımız arasında bilgi transferini sağlamaktır.  Burada servislerimiz, randevularınız ve sorunlarınızla ilgili cevaplar bulacaksınız.