Herhangi bir göz hastası muayenehanemizin hastası olabilir. Çalışma saatlerimiz Pazartesi Cuma 10:00 ile 19:00 arasında, Cumartesi günleri 10:00 ile 14:00 arasındadır.

Sekreterlerimiz size uygun zamanda randevu verebilmek için ellerinden geleni yaparlar. Randevunuzu acil durumlar dışında tercihan en azından 1 hafta önceden almanızı tavsiye ederiz.  Acil hastalarımız mutlaka aynı gün ve derhal randevular arasında görülürler. Hiç bir zaman 2 ayrı hastanın muayeneleri uzunlukları aynı değildir. Genellikle yeni hastaların muayeneleri uzun sürer. Ciddi bir sağlık sorununuz varsa bizimle 2 saate yakın kalabilecekmiş gibi hazırlanmanızı tavsiye ederiz. (özel testler veya acil tedaviler nedeniyle)

Muayenehanemizde kahve ve çay dışında yiyecek ve içecek servisi yoktur. Üzerinde bulunduğumuz Gül sokak’ta her türlü ihtiyacınızı 100 metre içinde sağlayabileceğiniz kafeterya ve restoranlar bulunmaktadır. Eğer diabet veya hipogliseminiz varsa yanınızda yiyeceklerinizi elbette getirebilirsiniz.

Muayenehanemize gelmeden önce yapılması gereken hazırlıkları gözden geçirirseniz muayeneleriniz esnasında size daha mükemmel bir servis verebilmemizi sağlarsınız.

Bu bölümde sizlere randevunuzdan önce neler yapmanız gerektiği, neler getirmeniz istendiği, muayenehane ve ameliyatlar için önceden neler yapmanız gerektiği açıklanmıştır. Gelmeden önce bu bölümü dikkatle okumanızı tavsiye ederiz.