1. Sistemize kayıt olabilmeniz için bağlı bulunduğunuz banka, özel sağlık sigorta kuruluşu veya diğer kurumlarla ilgili evrakları yanınızda getirmeyi unutmayın.

2. İzmir Amerikan Kliniği, NATO, İngiliz Askeri Kuruluşu/UK Support Group, International SOS, İş Bankası, Akbank, Halkbank ve Merkez Bankası dışında hiç bir özel kuruluşla anlaşmamız yoktur.

Herhangi bir başka banka mensubuna, kurum veya özel sigortalıya da kurumunun ödediği miktarlardan ücretlendirme yapmaktayız.

3. Muayenehanemize geldiğinizde kayıt formu doldurmanızı talep edeceğiz.

4. Gözlüklerinizi ve varsa reçetelerini, size bugüne kadar verilmiş olan tüm ilaç reçetelerini ve varsa tetkikleri içeren evrakları getiriniz.

5. Eğer varsa bize gönderen doktorun adı, adresi ve telefon numaralarını getiriniz.

6. Gözbebeklerinizi genişletmemiz gerekirse bunun için güneşten rahatsız olmanızı engelleyecek güneş gözlüklerinizi getiriniz.

7. Gözbebeklerini büyüttüğümüz hastaların tercihan yanlarında arabalarını kullanmaları için birisini getirmelerini tavsiye ederiz.

8. Uzun süreli muayenelerde özellikle şeker hastaları için yanınızda gereken yiyecek ve insülin gibi kullanmanız gereken ilaçları unutmayınız.