Tam ekipmanlı ve özel olarak dizayn edilmiş ameliyathanelerimizi her türlü göz hastalıkları ameliyatları için kullanmaktayız.

Ameliyathane odalarında operasyon mikroskopları, fakoemülsifikasyon ünitleri ve vitrektomi sistemleri mevcuttur. Cerrahi alanında hastanın ameliyata hazırlık bölümleri, anestezi indüksiyon bölümleri, cerrahi odaları, postoperative izleme bölümleri, ve her türlü gerekli destek ünitleri mevcuttur. Bu multidisipliner bölgede konsültasyon amacıyla her branşta uzman hekimler bulunmaktadır.

Oftalmik aciller 24 saat boyunca tıbbi, konsültif veya cerrahi amaçla müracaat edebilirler. Bu hastalara gerektiğinde primer veya sekonder göz cerrahileri yapılmaktadır. Yaralanan veya delinen gözler, göziçi yabancı cisimler, akut orbital hipertansiyonlar, retina dekolmanları, kimyasal göz yanıkları, ve akut göziçi kanamaları acil vakalarımızdan bazılarıdır.

Primer cerrahi işlemler hemen sekonder işlemler daha sonra randevu verilerek yapılmaktadır. Birçok vakada sadece tıbbi takipler yeterli olabilmektedir.

Cerrahi işlemlerimizden bazıları hakkında detaylı bilgiyi hizmetlerimiz kategorisinin altında bulabilirsiniz.